- Олексій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Суцільна піна, пити неможливо.. гроші на вітер.
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Якість
- Данил Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Заказывал шоколад , приехала ваниль
- Переваги:
- Нету
- Недоліки:
- Приехало не то
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- Ганна А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан
Непоганий протеїн, але не можу сказати що цілком задоволена. Хороша ціна за такий обʼєм, не дуже солодкий, але смак як на мене «напівпрозорий» (банан), нормально розчиняється, але дуже сильно піниться, обʼєм влитого молока збільшується вдвічі через сильне спінення. Навіть якщо залишити напій на півтори години (я просто про нього забула через роботу), піна не всідається повністю, тому одразу після вживання є відчуття надутості шлунку. В іншому непоганий продукт, але брати знов не буду саме через те що піниться.
- Переваги:
- Ціна, не солодкий
- Недоліки:
- Сильно піниться, занадто слабкий смак банану як на мене
- Ярослав К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан
Сподобався
- Кн О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Если без сахара, почему сладкий?
- петро
почитать нужно про подсластители и заменителии разные
это когда 1г какой-то ерунды подслащает как 100г сахара
- Мазуренко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Тест на кипяток, не прошел. Запах у него не очень, также не как и вкус. Покупал клубничный.
- Представник постачальника
Сергій, доброго дня. Щодо "тест кипятком" є невеличке зауваження. Якщо хочете побачити денатурацію сироваткового білка, то треба не протеїновий порошок заливати окропом, а змішаний коктейль закип'ятити. Спробуйте. Питань щодо білкової складової не буде. Щодо смаку - питання індивідуальне.
- Виталий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан
Отличный прот. Всё взбивается, вкусный. Адекватная цена.
- Недоліки:
- Узкая пачка. Не удобно набирать. Но все равно пятёрочка.
- ВикторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Вперше купив даний продукт вітчизняного виробника і дуже задоволений. Має приємний смак, збивається легко. На згортання не перевіряв, але у відгуках пишуть, що з цим все норм.
Дивують відгуки, в яких пишуть, що суміш піниться. Так, вона піниться незначно, але будь-яка суміш піниться без спеціальних добавок проти вспінювання.
Рекомендую і сам братиму ще.- Переваги:
- легко збивається, не утворюються грудки, приємний смак
- Недоліки:
- Не знайшов
- Олег Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Не рекомендую.
Мілка фракція - літає по всій кухні
Присутні якісь частинки, що випадають в осад. Допити повністю неможливо -наче пісок у роті.
Велика кількість піни, яка майже не спадає з часом- Недоліки:
- Сильно піниться, осад на дні, як пил
- Дмитрий О***
Есть такой тип людей которым все не так:)
мешал в шейкере и фитнес блендере всё отлично) то что у тебя летает по всей кухне это проблема уже в руках про кусочки перед заказом нужно читать состав в остальном отзыв не очем
человеческие пристрастия индивидуальны место нитья нужно знать что покупать или подбирать
- Дмитрий О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
качество радует
- Переваги:
- много
- Недоліки:
- нету
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан
Чудовий бюджетний протеїн від українського виробника.
Вміст протеїну 60%, але в більш дорожчих версіях, які вдвійче дорожчі він доходить лише до 80%. Тут вже кожному своє.
Я брала як доповнення до харчування без наміру нарощувати мязи і не жалкую.
Мішаю з молоком кімнатної температури у звичайному шейкері все ок, без комків чи осаду, піна помірна і з часом зникає, якщо не піти відразу після змішування.
Протеїн з банановим смаком при вірній пропорції смакує як мілкшейк з бананом, дуже приємний смак.
Не сподобалась застібка на упаковці, бо дуже вузька для такого розміру пакету в 1 кг і розстібається, треба докладати зусиль щоб щильно закрити.- Переваги:
- ціна, вкус, якість
- Недоліки:
- застібка на упаковці
- Александр Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Плохо размешивается. Половина шейкера - пена. Не понравился.
- Переваги:
- Цена.
- Недоліки:
- Комки. Пена. Состав.
- Представник постачальника
Пыдкажіть, будьласка, з яким напоєм Ви змішуєте протеїн? Тестували на виробництві з прохолодною водою в шейкері з сіткою: змішався нормально однорідно, піни мало.
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Краще доплатіть ще 300 гривень і купіть собі щось нормальніше. Не подобається.
Дуже пінеться, смак такий собі, треба довго чекати аби нормально розчинився (навіть тоді коли використовуєш шейкер).- Переваги:
- Лише ціна
- Недоліки:
- Якість
- Представник постачальника
Богдане, доброго дня. Про піну Ви дуже здивували. Підкажіть, будьласка, в якому режимі Ви змішуєте наш протеїн? Власне кажучи, в 2018-му ми перейшли на 100% використання європейської сировини (WPC-80) і питання наявності піни і "комків" зникло. Особисто вживаємо щоденно цей протеїн (змішуємо з водою) вже багато років і піни немає. Можливо, піна з'являється при змішуванні з молоком чи іншим напоєм?
- Ветров О***
Не згоден з відгуком. Розчиняється дуже добре, смак чудовий, трохи піниться, але це взагалі суперово для мене п'єш наче коктейль.
- Василь К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Апельсин
Брав тут на Розетка, як на свою вартість , протеїн класний , плюс велика упаковка .
- Переваги:
- Ціна ,якість
- Недоліки:
- Немає
- Виолетта П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан
Хороший вкус, брали банан
- Артем В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Прот нормальний!Перевірив на згортання!з 1 ложки багато звернулося!
- Антоніна В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Апельсин
На свою цену, хороший протеин. Очень мелкий, размешивается нормально. Для меня очень сладкий, поэтому пью с водой
- Переваги:
- Цена, объем
- Недоліки:
- Нет
- Александр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
#моєрозпакування Большой, выгодный объем, хорошо размешивается как в шейкере, так и в бутылочке. Вкус арахис-карамель напоминает сникерс. Дозировка - 1,5 лодечки на 250 мл.
- Переваги:
- Цена, объем, хорошо размешивается, украинский производитель
- Недоліки:
- нет
- Сергей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Минусы:
- Очень плохо размешивается;
- Консистенция пыли, а не порошка;
- Очень много углеводов;
- Вкусовщина, но все же очень сладко;
Также к минусу отнесу то, что на упаковке написано сыпать полторы мерные ложки, в то время как у конкурентов хватает одной. Соответственно расход в полтора раза больше.
Из плюсов:
- Цена (но оно того не стоит)- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Консистенция, растворимость, вкус
- Виктор Ш***
Розмішується чудово!
Щодо вуглеводів - тут присутній підсололжувач.
- Сергій Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Тофі
Ну и отзывы. Кому то вкус не тот, у кого то +4 кг за месяц. Смешные вы... . Лет 15-20 назад вообще прот был без вкуса, тупо какао добавляли, да и то не всегда. Сегодня прот берут ради вкуса и в раздевалке спортзала шейкером помахать на показ. По поводу веса - у человека, в среднем, в течении дня 1-2 кг веса "гуляет" от утра до вечера. В туалет 3 дня не сходил- вот вам и +4 :)))) Быстро прибавить вес может только гейнер+креатин. Что бы прот давал сухую массу в таком колличестве - надо его "тоннами" жрать в месяц (при отличном усваевании белка организмом), а не килограмм. Фантазеры....
- Переваги:
- В нем есть белок.
- Недоліки:
- За эту цену нет.
- Алекс
А Вы смотрю из розряда фантазеров, +4кг за месяц, еще и небойсь с одной упаковки килограмовой))
- Артем Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Отличный продукт. Приятно пить, отлично растворяется. Покупал ваниль. Из недостатков - упаковка. А так все отлично.
- Переваги:
- Цена, качество
- Недоліки:
- упаковка
- Максим Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Протеин имеет отличный вкус, хоть и может показаться чересчур сладким для некоторых. Однако он очень мелкий, как пыль, из-за чего даже в шейкере с венчиком разболтать его нелегко. Мерная ложка находится в середине пакета, что весьма неудобно. К тому же, он очень сильно пенится. Если заполнить шейкер наполовину молоком и насыпать этого протеина, то после размешивания пена будет до верха и оседать она будет минут 10. Протеин очень мелкий, как пыль, и каждый раз после насыпания все руки испачканы в нём. Но, если учесть, что он дешевле американских почти вдвое, ему можно это простить.
- Переваги:
- Дешевле импортных аналогов
- Недоліки:
- Мелкий, как пыль; плохо расворяется и сильно пенится
- Анатолий Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Апельсин
Как по мне средний, как пыль, пересыпал в банку, вся кухня в белом порошке, Очень сладкий, с водой пью. С молоком невозможно пить
- Переваги:
- Цена за 2кг
- Недоліки:
- Сладкий
- Ольга Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Прекрасно растворяется в шейкере.
- Переваги:
- Соответствует цена-качество
- Недоліки:
- Нет
- Дмитрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Меня устраивает этот протеин, без проблем размешивается с водой и молоком. Беру уже второй раз, вкус ваниль и клубника. Клубника даже получше, не такой сладкий.
Могу рекомендовать. - Шокул Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Давно уже беру этот протеин, вот решил наконец-то, написать отзыв. Во первых растворимость, она ужасна, он очень плохо растворим, второе вкус, он как бы и не сильно плох, но хотелось бы по лучше, мерная ложка вечно где то в середине упаковки, единственное что было хорошего это цена, но теперь я понимаю что лучше взять что то лучше и дороже, но из бюджетных вариантов он не так уж плох.
- Переваги:
- Не дорогой
- Недоліки:
- Плохо растворим, вкус не очень приятен
- SiYanВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
Купил по акции вкус арахис-карамель. Как по мне - продукт есть ничто иное как сырьевой протеин Milkiland WPC80 (до очищенный протеин Гадяч) с добавлением "подсластителя" и ароматизатора. Вкус очень приторный, но не химозный, отвращения не вызывает. На зубах хруст буд-то в шейкер к протеину добавил крупно фракционный креатин. Размешивается хорошо, но пениться как стиральный порошок. Проблем с ЖКТ не вызвал. Срок годности хороший. Из недорогих, на мой взгляд, гораздо интереснее Olimp DNA WPC.
- Переваги:
- Невысокая стоимость
- Недоліки:
- Качество оставляет желать лучшего
- ВіталійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Апельсин
Добрий продукт за свою ціну.
- Переваги:
- Смак.
- Недоліки:
- Не знайшов.
- Строчкін В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
Посылку так и не получил, пришёл в отделение Укрпочты не смогли найти посылку, рекомендовали ждать СМС, не дождался.
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Не получил заказ
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Артём С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
Если разбавлять в воде, пить можно только с закрытым носом.
Очень сладкий, хоть и написано, что без сахара- Рома О***
если добавите много воды то пить противно, я лично добавляю мало воды и больше порошка, вкус получается просто супер
- МіхайВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
Смачний, добре розчиняється у молоці. З водою бридкий, краще не куштувати. Загалом задоволений, за таку ціну найкращий протеїн на ринку. Беріть не пожалкуєте! Запакований добре, в упаковці є скуп. Все добре
- Переваги:
- Ціна, якість, смак
- Недоліки:
- Поки не помітив
- Рома О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
принимал 1 порцию в день, вялые тренировки раз в неделю , но каждый день чипсы шоколадки мороженое квас бутерброды и огромные порции еды, сейчас 2 недели я пью 5 порций протеина в день, кушаю очень мало это овощи и фрукты, тренировки 1-2 раза каждый день силовая + кардио, вес остался такой же как и раньше, вопрос, это протеин или углеводная бомба?
- Недоліки:
- оценку поставлю через месяц, такое ощущение что это просто 2 кг сахарной пудры
- Рома О***
вес пошел в низ, мышцы вроде на месте
- Владислав К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
Ого. 1000 грамм в руках как целых 2000. Очень порадовали внешне. Доволен. Теперь буду употреблять с максимальной эффективностью)
- Переваги:
- Буду проверять
- Недоліки:
- Не помешало бы сопровождающая бумажка с рекомендациями по продукту
- Сергей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Арахіс
#мояраспаковка Протеин мне понравился, отлично размешивается, вкус арахис-карамель отличный, смешивал с молоком, в общем в видео более подробно все=)
- Переваги:
- Без сахара, без глютена, отличная цена, нормально размешивается, нету проблем с ЖКТ
- Недоліки:
- За эту цену нету.
- Богдан Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Полуниця
- Ігор П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Апельсин
Хороший протеїн, смак манго апельсин найкращий серед усіх. Замовляю не перший раз, добре розчиняється з молоком і смакує гарно! За останній місяць набрав 6 кг. Цілком задоволений сервісом доставки Розетка та виробником, раджу вам спробувати цей продукт і не лякатись підозріло низькій ціні.
- Переваги:
- Смак, якість, розчинність, ціна
- Недоліки:
- Рідко бувають акції на улюблений смак
- Рома О***
манго апельсин самий смачний, пью з водою без молока
