Картка Rozetka

Відгуки покупців про Протеїн AMIX Anabolic Monster Beef, 33 грами - Шоколад

Код:  577963732
Оцінка користувачів 4.56/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Антон Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    В цілому чудовий протеїн, засвоюється дуже добре, для мене діє краще, ніж сироватковий. Ціна досить притомна за такі характеристики
    З мінусів: 1) ваніль+лайм дуже солодкий на смак, треба розбавляти водою до 250-300 мл (ефект від підсоложувачів сукралоза+ацесульфам-к) 2) дуже великі дози фосфатів і креатину, особливо, якщо ви вживаєте дві порції. обережно з цим, якщо є проблеми з нирками і ШКТ, розбавляйте ще більше або запивайте склянкою води через півгодини (загальний об'єм до 400 мл) і не пийте його на ніч. Якщо ви п'єте також вітаміни з залізом, цинком, міддю не в хелатній формі, то велика доза фосфатів кальцію повністю блокує їх всмоктування, потрібно вікно 2+ години між ними і цим протеїном

    Переваги:
    Добре засвоюється, немає здуття, як від сироваткового: ціна
    Недоліки:
    1) ваніль+лайм дуже солодкий смак 2) дуже великі дози фосфатів і креатину, особливо, якщо приймати 2 порції
  • Ковтанюк Д***
    Відгук від покупця. Продавець: GB Energy Nutrition. Смак: Лісові ягоди

    Дякую! Товар супер ,і доставка швидка

    Переваги:
    Швидка доставка,все супер
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  GB Energy Nutrition

      Добрий день! Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишились задоволені!

  • Юр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    Працює. Добре засвоюється. Смак норм. Разом з гейнером цього ж виробника у сина за місяць вага і м'язи збільшилися на 5 кг

  • Иван
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Лісові ягоди

    Пожалуй, один из лучших протеинов, что я когда-либо пил. Даже если не смотреть на состав, то сразу видно высокое содержание качественного сырья. Сворачивается моментально от любой влаги. Специально пробовал большую порцию 40-45г, чтобы нагрузить слегка жкт и абсолютно никакого дискомфорта, вот прям просто НОЛЬ. Такого не было ни от одного сывороточного протеина, даже самого дорогого, хотя с молочкой я дружу и спокойно молоко могу пить.
    За вкус даже говорить не буду, мне абсолютно все-равно на этот параметр.

    Переваги:
    Не сравнится с отечественными "запатентованными формулами пудры", которые растворяются в воде как снежинка на сковородке.
    Недоліки:
    Только цена, но того стоит однозначно
    • Сергей Ш***

      скажите пожалуйста, а привкус/запах коровы слышно?

    • Представник постачальника

      Иван, дякуємо за відгук!

    • Иван

      Запаха и привкуса коровы не слышно вообще. Вкус - лесные ягоды.

  • Галиакберов В***
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Ягідний

    Немного мылом отдаёт, это если сыпать порошком в рот и запивать

    Переваги:
    Питательный
    Недоліки:
    Чуть химозный
  • Яків
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан

    Класний протеїн, і ШКТ оцінив, і розчиняється норм. Тільки смак полуниця-банан поступово приївся, може це мені так лише

    Переваги:
    Склад, засвоєння
    Недоліки:
    Смак приїдається
  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    Ставлю найвищий бал як для бифа, бо є з чим порівняти, до цього брав Biotech Beef у якого був яскравий смак корови, під кінець вивертало від нього. У Amix запах схожій, але смак(ваніль-лайм) набагато краще, п'ється легко.

    Переваги:
    Непоганий смак, для біфа взагалі топ, принаймні по специфікації високий вміст креатину(2.5г на порцію)
    Недоліки:
    Запах не супер, але це особливість такого типу протеину
  • Грига Б***
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Ваніль

    Нормальний

    Переваги:
    Якість. Без бджзолів
    Недоліки:
    2 скупа на добу, не більше
  • Денис Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Банан

    Пришлось купить его так как сывороточный протеин мне нельзя из-за сыпи на коже. После ON Голд стандарт, который пришлось прекратить пить, этот конечно очень химозный и сильно сладкий.

    Вкус клубника - банан, как у жвачек по 10 коп с наклейками, которые продавали в моем детстве в киосках поштучно.

    Делал на воде. Первый раз пил и не дышал. Попробую еще на соевом молоке может вкуснее будет…

    Переваги:
    Есть мерная ложка
    Недоліки:
    Очень очень сладкий, уровень сладости, как очень спелая дыня, губы слипаются.
    • Андрій С***

      Є присмак корови чи тільки те що хімозний дуже. Взагалі як, дуже складно було допити цій прот?

    • Владимир

      Отличный протеин, если вам не подходит, то пробуйте соевый.