Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сироватковий протеїн Stark Pharm Whey 80 Premium 500 грамів крем брюле (25223)

Код:  501186939
Оцінка користувачів 4.23/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар продавця JERBY
  • Алексей П***
    Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Шоколад

    Не первый раз покупаю, все отлично.

  • Євген С***
    Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Шоколад

    Даже половину не осилил

    • Продавець  JERBY

      Смак? Протеїн як сировина має найвищу якість, смак звісно індивідуально, але теж досить м'який.

  • Віталій В***
    Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Ваніль

    Нормальний протеїн, не дуже солодкий, гарний на смак,якщо вживати з молоком. Розміщується на 4, якщо шейкувати недостатньо довго та інтенсивно, може збитись у комочки і не розміщатись до кінця.

    Переваги:
    Смак, виміру солодкий
    Недоліки:
    Не ідеально розмішується
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитро О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    На смак норм. Піниться, але то не критично. А от пучить мене від нього добряче

    • Дмитро О***

      Виявився кращим ніж здалося спочатку

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад

    Хороший, рекомендую. Не дуже солодкий, смак не сильно насичений, все як я люблю.

  • Алексей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    Добрий прот, хоча і піниться, але для мене некритично.

    Недоліки:
    ---
  • Андрій І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    В цілому дуже гарний протеїн за невеликі кошти. Смаку в нього немає, але з молоком відчувається як молочний коктейль без цукру. Піниться дійсно дуже сильно, піна осідає десь за півгодини-годину залежно від того, як сильно трясти шейкер під час перемішування. Тому майте це на увазі та готуйте його заздалегідь. Але в цілому за таку ціну я товаром задоволений.

    Переваги:
    Хороший концентрат протеїну за невеликі кошти
    Недоліки:
    Дуже сильно піниться
  • Алексей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    Шукав на заміну Біотеку. Все добре.

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    Все добре тільки от піниться дуже сильно, але за таку ціну велика кількість білка і 1000 грам, можна затерпити

  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку

    Шукала саме протеїн без підсолоджувачів.

    Бо стевію вживаю, але її рідко коли можна знайти в якості добавки до протеїну, всі виробники додають лише сукралозу. А вона, при тривалому і регулярному вживанні, на жаль, має негативні наслідки для мікробіому кишківника, і з часом це починаєш відчувати.

    В цьому ж протеїні взагалі немає нічого крім, власне, протеїну) Вперше брала без добавок, і цілком сподобалось, розмішувала дві мірні ложки на 300 мл холодної води. На смак як молоко, цілком приємний. Трохи піниться. Шлунок реагує добре на нього. Всім задоволена.

  • Наталья К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    Отличный протеин, вкус супер. Продавец быстро отправил. Буду ещё заказывать обязательно

  • Сергій З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    Новий відгук після покупки шейкера. Грудочки пропали. Все гуд

  • Сергій З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль

    Мій перший протеїн. Можливо я неправильно його розбавляв. Я брав чашку молока і сипав в неї протеїн. Потім пробував розмішати ложкою. В ітозі він збирався грудками, які не розчинялися.

    Переваги:
    Смачний
    Недоліки:
    Збирається грудками
    • Сергей К***

      Спробуй розмішувати в спортивному блендері. За рахунок сітки протеїн гарно розмішуватиметься, і не збиватиметься.

    • Р

      Он и не должен просто так растворяться, без добавления всяких камедей (эмульгаторов). Нормальные люди - в блендере взбивают.