- Алексей П***Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Шоколад
Не первый раз покупаю, все отлично.
- Євген С***Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Шоколад
Даже половину не осилил
- Продавець JERBY
Смак? Протеїн як сировина має найвищу якість, смак звісно індивідуально, але теж досить м'який.
- Віталій В***Відгук від покупця. Продавець: JERBY. Смак: Ваніль
Нормальний протеїн, не дуже солодкий, гарний на смак,якщо вживати з молоком. Розміщується на 4, якщо шейкувати недостатньо довго та інтенсивно, може збитись у комочки і не розміщатись до кінця.
- Переваги:
- Смак, виміру солодкий
- Недоліки:
- Не ідеально розмішується
- Дмитро О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
На смак норм. Піниться, але то не критично. А от пучить мене від нього добряче
- Дмитро О***
Виявився кращим ніж здалося спочатку
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад
Хороший, рекомендую. Не дуже солодкий, смак не сильно насичений, все як я люблю.
- Алексей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
Добрий прот, хоча і піниться, але для мене некритично.
- Недоліки:
- ---
- Андрій І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
В цілому дуже гарний протеїн за невеликі кошти. Смаку в нього немає, але з молоком відчувається як молочний коктейль без цукру. Піниться дійсно дуже сильно, піна осідає десь за півгодини-годину залежно від того, як сильно трясти шейкер під час перемішування. Тому майте це на увазі та готуйте його заздалегідь. Але в цілому за таку ціну я товаром задоволений.
- Переваги:
- Хороший концентрат протеїну за невеликі кошти
- Недоліки:
- Дуже сильно піниться
- АлексейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
Шукав на заміну Біотеку. Все добре.
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
Все добре тільки от піниться дуже сильно, але за таку ціну велика кількість білка і 1000 грам, можна затерпити
- ОленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Без смаку
Шукала саме протеїн без підсолоджувачів.
Бо стевію вживаю, але її рідко коли можна знайти в якості добавки до протеїну, всі виробники додають лише сукралозу. А вона, при тривалому і регулярному вживанні, на жаль, має негативні наслідки для мікробіому кишківника, і з часом це починаєш відчувати.
В цьому ж протеїні взагалі немає нічого крім, власне, протеїну) Вперше брала без добавок, і цілком сподобалось, розмішувала дві мірні ложки на 300 мл холодної води. На смак як молоко, цілком приємний. Трохи піниться. Шлунок реагує добре на нього. Всім задоволена. - Наталья К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Отличный протеин, вкус супер. Продавец быстро отправил. Буду ещё заказывать обязательно
- Сергій З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Новий відгук після покупки шейкера. Грудочки пропали. Все гуд
- Сергій З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Ваніль
Мій перший протеїн. Можливо я неправильно його розбавляв. Я брав чашку молока і сипав в неї протеїн. Потім пробував розмішати ложкою. В ітозі він збирався грудками, які не розчинялися.
- Переваги:
- Смачний
- Недоліки:
- Збирається грудками
- Сергей К***
Спробуй розмішувати в спортивному блендері. За рахунок сітки протеїн гарно розмішуватиметься, і не збиватиметься.
- Р
Он и не должен просто так растворяться, без добавления всяких камедей (эмульгаторов). Нормальные люди - в блендере взбивают.
