Картка Rozetka

Відгуки покупців про Протеїн Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard (912 g), смак strawberry banana

Код:  368227539
Оцінка користувачів 4.13/5
на основі 33 відгуки
  • 5 зiрок
    21 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Таїсія М***
    Відгук від покупця. Продавець: GB Energy Nutrition. Смак: Ванільне морозиво

    Порошок реально пересолоджений, його неможливо пити. Тому прийшлось купити з вмістом цукру 0 і добавляю невелику дозу цього, приблизно чайну ложку без вершка. Стільки сахарози, чи що вони там добавили нівелює всю користь від білка

    Недоліки:
    Дуже пересолоджений
    • Продавець  GB Energy Nutrition

      Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Нам прикро, що насиченість смаку вам не підійшла, але ви знайшли чудовий вихід із міксуванням солодкого та безсмакового протеїну.

      Хочемо уточнити важливий момент щодо складу: ми не додаємо у продукт сахарозу (звичайний цукор). Інтенсивний солодкий смак забезпечують сучасні безкалорійні підсолоджувачі (наприклад, суκραлоза). Вони не містять вуглеводів, тому вся користь і властивості чистого білка повністю зберігаються.

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Brutal-sport. Смак: Полуниця

    Код б'ється - оригінал

    Переваги:
    Оригінал
    Недоліки:
    Ціна
  • Борис Д***
    Відгук від покупця. Продавець: NOTORIOUS. Смак: Шоколад

    Хороший смак, зручний в використанні

  • Светлана С***
    Відгук від покупця. Продавець: eVitamin. Смак: Полуниця

    Смачний. Замовляла полуницю.

    Переваги:
    Полуниця смачний. Швидко розчиняється.
    Недоліки:
    Немає жодних
    • Продавець  eVitamin

      Дякуємо вам за відгук! Нам дуже приємно, що товар вам сподобався. Це надихає нас стати ще кращими.

  • Сергій Р***
    Відгук від покупця. Продавець: NOTORIOUS. Смак: Печиво

    Все чудово

    Переваги:
    Смак, з молоком і кавою те що треба
    • Продавець  NOTORIOUS

      Дякуємо Вам за гарний відгук!Завжди Вам раді!

  • Олексій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: eVitamin. Смак: Полуниця

    Немає впевненості в оригінальності протеїну. На банці вказано номер "6069646", а на кришку приліпили номер "6065830". Поясніть))

    Недоліки:
    ледве допив
  • Сас Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад

    Купую оптімум нутрішин постійно. Були хороші знижки саме від розетки, тому замовив і оплатив наперед. Банка схожа, але:
    1 - немає захисної плівки на кришці
    2 - зверху кришки відсутній аутентифікаційний код...що відразу натякає на паль.
    3 - оформлення наклейок не збігається з фото на сайті і з іншими оптимум нутрішин продуктами що в мене є (саме з 907-908 грам)
    4 - мірна ложка має інще маркування, явно не оригінальне, ще й зроблене задом наперед.
    Смак і текстура нормальні, звісно важко оцінити по смаку чи це оригінальний продукт, дуже надіюсь що це не паль, яку десь в підвалі зробили, але більше саме в продавця розетки брати протеїн не буду, здоров'я важливіше.

    Переваги:
    смак і текстура нормальні, дуже надіюсь що не паль
    Недоліки:
    дуже можливо що це паль
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Запевняємо Вас, що у нас в продажу тільки оригінальна продукція.
      У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Євгеній Л***
    Відгук від покупця. Продавець: eVitamin. Смак: Шоколад

    Чомусь протеїн дуже погано розчиняється( раніше такого не було з ним, враження що це не Голд Вей(

    • Вікторія Б***

      Теж зараз шукаю орігінал. Подивилась відко на бтуб як відрізнити. То зараз розумію. А скажіть будь ласка, яка буда бумажна запечатана кришка кольору, це коли відкручуєшь сорну пластиковку кришку, а потім ще відкриваєшь захисну. Якого кольору вона була?

  • Вікторія П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад

    Очень все поравилось

    Переваги:
    Качество и цена
    Недоліки:
    Нет
  • Панчошна О***
    Відгук від покупця. Продавець: FitBaza. Смак: Капучино

    Смачний

  • Владислав П***
    Відгук від покупця. Продавець: eVitamin. Смак: Капучино

    Брав смак "Капучіно" (щоб не приївся смак). Повністю задоволений. Трішки содоший за смак "Кава", але це не робить його гіршим.

    8/10.

    Переваги:
    Смак, легко рочиняється
    Недоліки:
    відсутні
  • Олексій
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Смак: Полуниця

    До закінчення терміну залишилось 3 місяці. Прийшло просто в жахливому стані. Не рекомендую

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня!
      Дякуємо за звернення.
      Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Смак: Ваніль

    Приїхало містом у відділення розетки.
    От тільки термін придатності 12/25.
    Вважаю, що має бути дата вказана до покупки.

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Vishniashop. Смак: Іриска

    Наче все добре. Але чогось нема налипки з перевірочним кодом від Optimum Nutrition.

    • Продавець  Vishniashop

      Дякуємо

  • Ирина К***
    Відгук від покупця. Продавець: P-Power. Смак: Молочний шоколад

    Дякую

    Переваги:
    Дуже смачний,ціна супер
    Недоліки:
    Немає
  • Ростислав Т***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Смак: Шоколад

    В описі писало що виробнитство США, прийшлв протеїнтз United Kingdom. Без захисної плівки на кришці та голограми. Фото додаю.
    Замовляв шоколад, прийшов Double Rich Chocolate

    Недоліки:
    Опис не відповідає дійсності. Відправили не той товар
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

  • Последний К*** На Земле
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Смак: Шоколад

    Вкусно, крышка запаяна под крышкой нет защиты, растворение 5, отмывание 5.

    • Олег

      "крышка запаяна под крышкой нет защиты" - що це узагалі значить?

  • Євген
    Відгук від покупця. Продавець: ONIHA Trade Group. Смак: Шоколад

    Протеїн на смак гарний, без комочків. Але банка вся в пилюці та подряпинах, наче нею футбол грали.

    • Продавець  ONIHA Trade Group

      Євген, дякуємо за відгук!)

  • Володимир Д***
    Відгук від покупця. Продавець: OkFit. Смак: Полуниця

    Все швидко та зручно!!! Дякую

  • Віталій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: ONIHA Trade Group. Смак: Шоколад

    Верхня кришка не була запаяна плівкою, також не розчиняються повністю як це має бути в такому протеїні, є комочки(

    • Продавець  ONIHA Trade Group

      Віталій, це протеїн вироблений на європейському заводі Оптімум Нутрішн, від верхньої захисної плівки вже давно відмовились з екологічних міркувань, згідно Європейського законодавства, про що вказано на офіційному сайті компанії. З приводу розчинності, це залежить від способу приготування, від температури рідини та від її типу, мало даних для аналізу. Дякуємо за ваш відгук, запевняємо, товар оригінальний і належної якості.

  • Андрей Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: GB Energy Nutrition. Смак: Шоколад

    Достойный вкус двойного шоколада. Мне понравилось! Рекомендую!.

    Недоліки:
    Нету
  • Ігор Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Смак: Печиво

    Країна виробництва, даного товару, не відповідає тій, що вказана в описі

    Недоліки:
    Недостовірна інформація
    • Вячеслав Б***

      Підкажіть яка у вас зазначена! Будь ласка

    • Ігор Ж***

      Велика Британія (GB)

  • Юрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Смак: Крем
    Недоліки:
    Немає
  • Войкова И***
    Відгук від покупця. Продавець: Healthy Market. Смак: Полуниця

    Продавец пишет, что товар с хорошими сроками годности , и в результате выслали со сроком до июля месяца . В понимании продавца не просроченный-это хорошие сроки. Для такого объема нужно предупреждать покупателя о том что до конца срока годности осталось мало времени, но они предпочитают не заморачиваться

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Полуниця

    Замовлення швидко обробили, товар прийшов в обумовлений з продавцем термін.
    Чудовий полуничний смак, мірна ложка в комплекті (якщо не бачите - шукайте на дні), підтвердження оригінальності пройшов.
    Розмір банки став сюрпризом (уявляв її собі трохи меньшою), страшно подумати якого ж розміру пакет з 5 кг)))

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Brutal-sport. Смак: Полуниця

    Оригинал, актуальное наличие, отличный сервис.
    Заказ оформил вчера в обед - утром уже забрал с почты, упаковано надежно.
    Так же благодарю за небольшой подарок!

    Переваги:
    Наличие, отменная скорость, качество обслуживания
    Недоліки:
    -
    • Продавець  Brutal-sport

      Дякуємо за ваш відгук Олександр ! Будемо раді знову бачити Вас в нашому магазині! :)

  • Олег Б***
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Полуниця

    Сам товар и качество обслуживания соответствует ожидаемому! Всё здорово! Спасибо!

  • Лариса С***
    Відгук від покупця. Продавець: Healthy Market. Смак: Мокко

    Сподобався. Гарно розчиняється у воді. Сподобався смак, бо не дуже солодкий.

    Переваги:
    Не солодкий, приємний смак капучіно
    Недоліки:
    Не має.
  • Арсений
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Подвійний шоколад

    Все супер

    Переваги:
    Є мірна ложка, приємний на смак
  • Ілля П***
    Відгук від покупця. Продавець: be Active. Смак: Шоколад

    За время использования(чуть больше месяца) нареканий на продукт не было.
    Усваивается хорошо, проблем с желудком не вызвал никаких.
    Результат от профицита протеина с использованием этого продукта ~ 1.2 кг мышечной массы за месяц, что вполне отличный результат. Советую брать. Брал со вкусом шоколада. Если разводить с молоком - почти какао :)

    Переваги:
    Отличный товар. Здоровью не вредит.
    Недоліки:
    Не выявлено
  • Кирилл Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Brutal-sport. Смак: Ваніль

    Протеин как протеин. С ванилью вкусный. Пришел хорошо завернут, упакован. НО! Огромное спасибо менеджеру (или как к нему там правильнее обратиться). Мужчина безумно приятный. Возникли проблемы с отправлением, но не смотря на это нашли способ решение. Постоянно поддерживал связь. Так что если вопрос состоит как магазин со спортивным питанием выбрать я без сомнений советую BRUTALSPORT. Спасибо!

    Переваги:
    Замечательный менеджер конкретно у этого магазина. Протеин со вкусом ванили очень мягкий и приятный
    Недоліки:
    Нет
    • Brutal-sport

      Благодарим за отзыв Кирилл ! Ждем от вас новых заказов еще :)

  • Саша Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Brutal-sport. Смак: Молочний шоколад

    Заказ пришёл на следующий день , очень быстро .
    На упаковке есть код , подтверждающий оригинальность продукции . Хороший протеин

    Переваги:
    Вкус молочный шоколад , в меру сладкий , как и хотела . Не приторный
    Недоліки:
    Нет
    • Brutal-sport

      Благодарим Вас за отзыв Александра! Заказывайте еще :)

  • Mikhail Z***
    Відгук від покупця. Продавець: SEMI Sport Company. Смак: Мокачино

    Хороший протеин из США. Удобный объем. Я не фанат жима до опупения, мне на 2 месяца хватает, но пить нужно системно. Я принимаю 1 раз в день. При этом результат на лицо. Надежный бренд. Да, за него надо доплатить, но ты хоть понимаешь, что ешь. В США строго с контролем спортпита. Удобная банка, кинул в багажник и вози. Розетка, спасибо. Все четко.

    Переваги:
    Отличный протеин!