- Валерій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 2.72
Ноль баллов из десяти
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Все
- Олександр Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 5.45
Не всім підійде,за 2 тижні набрав 2 кг
- Достоинства:
- Ціна,непогана упаковка,ложка в середені
- Недостатки:
- Погано розчиняється , можна пити лише з молоком(навіть в ньмо розчинається погано)(з водою пити взагалі не можливо), Більше однієї повної ложки велике навантаженя на жкт , хоч рекомендація чотири
- Олексій В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 5.45
Мені дуже подобається. Смак підходить - вагу з ним можна набирати, але повільно досить…
Купую вже третій пакет поспіль - продуктом задоволений. Без побічних усяких там моментів. Доповнюю CreaCong - креатин цієї ж фірми.
А ось останній пакет сьогодні забрав з пошти - прийшов дірявий із скотчем заклеїли його трохи і так піде …
Це не дуже!
Довелося пересипати - Роман О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 2.72
Погано засвоюється навіть 50 мл за прийом, що казати про рекомендовані 200
ПС: маю швидкий метаболізм- Достоинства:
- Красива упаковка
- Недостатки:
- Погано засвоюється
- Роман О***
З часом засвоюється краще
- Денис П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 2.72
Гейнер на свої,гроши непоганий.
Дякую!!! Від мене 5 зірок) - Віталій Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Тройной шоколад. Вес: 2.72
Смак приємний, не приторний. Якщо ви не дуже худий, то треба уважно стежити за дозуванням щоб не відклалось на боках )
- Достоинства:
- Гарний смак, багато калорій
- Недостатки:
- Закривання зіп локом вже не круто, бувають зручнійші
- Юрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Шоколад. Вес: 3.18
Класний гейнер за свою ціну. Саме то, до і після тренувань. Пробував змішувати із молоком та соком. Не дуже приємно - занадто солодкий. Якщо зі звичайною водою - то пушка.
- Oleksandr M***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 3.18
Надто насичений смак (брав морозиво) , солодкий. Дуже швидко приїдається. Після прийому - неприємні наслідки в шлунку (не буду вникати в брудні деталі ;) Про ефективність рано казати, але є сумніви , якщо відштовхуватися від попереднього "мінусу".
- Достоинства:
- Ціна, консистенція сухої речовини
- Недостатки:
- Різкий смак, погано діє на ЖКТ
- OLEKSANDR M***
Перепрошую, брав "Ваніль" , просто на смак нагадує ванільне морозиво :)
- Антон Ш***Продавец: Rozetka. Вкус: Печенье с кремом. Вес: 3.18
Отличный вариант.
Состав мне подходит( скинул фотку чтобы посмотрели что в нем). Пока принимаю только неделю, про набор напишу позже. Но так как по работе режим сна и питания у меня сбит, то чего-то нереального не ожидаю. Треню, пью до и после. Вкус приятный, не химоза. Для меня немного сладковатый, но это на любителя. С желудком проблем не вызывает, что немаловажно. Болтаю с молоком - бомба! В шейкере получается без комков.
Треши стали продуктивнее, но может это самовнушение.
Мне все нравится.
Советую.- Достоинства:
- Хороший состав. Вкус на высоте.
- Недостатки:
- Не выявил.
- Андрій П***Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 3.18
Доволі непоганий гейнер
- Достоинства:
- Ціна
- Сергій Р***Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль. Вес: 3.18
Гейнер шикарний...
- Достоинства:
- Бомба...
- Недостатки:
- Відсутні...
