- Галиакберов В***Отзыв от покупателя. Продавец: SEMI Sport Company. Вкус: Ягодный
Немного мылом отдаёт, это если сыпать порошком в рот и запивать
- Достоинства:
- Питательный
- Недостатки:
- Чуть химозный
- Грига Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SEMI Sport Company. Вкус: Ваниль
Нормальний
- Достоинства:
- Якість. Без бджзолів
- Недостатки:
- 2 скупа на добу, не більше
- Антон Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль
В цілому чудовий протеїн, засвоюється дуже добре, для мене діє краще, ніж сироватковий. Ціна досить притомна за такі характеристики
З мінусів: 1) ваніль+лайм дуже солодкий на смак, треба розбавляти водою до 250-300 мл (ефект від підсоложувачів сукралоза+ацесульфам-к) 2) дуже великі дози фосфатів і креатину, особливо, якщо ви вживаєте дві порції. обережно з цим, якщо є проблеми з нирками і ШКТ, розбавляйте ще більше або запивайте склянкою води через півгодини (загальний об'єм до 400 мл) і не пийте його на ніч. Якщо ви п'єте також вітаміни з залізом, цинком, міддю не в хелатній формі, то велика доза фосфатів кальцію повністю блокує їх всмоктування, потрібно вікно 2+ години між ними і цим протеїном- Достоинства:
- Добре засвоюється, немає здуття, як від сироваткового: ціна
- Недостатки:
- 1) ваніль+лайм дуже солодкий смак 2) дуже великі дози фосфатів і креатину, особливо, якщо приймати 2 порції
- Ковтанюк Д***Отзыв от покупателя. Продавец: GB Energy Nutrition. Вкус: Лесные ягоды
Дякую! Товар супер ,і доставка швидка
- Достоинства:
- Швидка доставка,все супер
- Недостатки:
- Немає
- Продавец GB Energy Nutrition
Добрий день! Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишились задоволені!
- Юр О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль
Працює. Добре засвоюється. Смак норм. Разом з гейнером цього ж виробника у сина за місяць вага і м'язи збільшилися на 5 кг
- ИванОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Лесные ягоды
Пожалуй, один из лучших протеинов, что я когда-либо пил. Даже если не смотреть на состав, то сразу видно высокое содержание качественного сырья. Сворачивается моментально от любой влаги. Специально пробовал большую порцию 40-45г, чтобы нагрузить слегка жкт и абсолютно никакого дискомфорта, вот прям просто НОЛЬ. Такого не было ни от одного сывороточного протеина, даже самого дорогого, хотя с молочкой я дружу и спокойно молоко могу пить.
За вкус даже говорить не буду, мне абсолютно все-равно на этот параметр.- Достоинства:
- Не сравнится с отечественными "запатентованными формулами пудры", которые растворяются в воде как снежинка на сковородке.
- Недостатки:
- Только цена, но того стоит однозначно
- Сергей Ш***
скажите пожалуйста, а привкус/запах коровы слышно?
- Представник постачальника
Иван, дякуємо за відгук!
- Иван
Запаха и привкуса коровы не слышно вообще. Вкус - лесные ягоды.
- ЯківОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Банан
Класний протеїн, і ШКТ оцінив, і розчиняється норм. Тільки смак полуниця-банан поступово приївся, може це мені так лише
- Достоинства:
- Склад, засвоєння
- Недостатки:
- Смак приїдається
- Андрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Ваниль
Ставлю найвищий бал як для бифа, бо є з чим порівняти, до цього брав Biotech Beef у якого був яскравий смак корови, під кінець вивертало від нього. У Amix запах схожій, але смак(ваніль-лайм) набагато краще, п'ється легко.
- Достоинства:
- Непоганий смак, для біфа взагалі топ, принаймні по специфікації високий вміст креатину(2.5г на порцію)
- Недостатки:
- Запах не супер, але це особливість такого типу протеину
- Денис Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вкус: Банан
Пришлось купить его так как сывороточный протеин мне нельзя из-за сыпи на коже. После ON Голд стандарт, который пришлось прекратить пить, этот конечно очень химозный и сильно сладкий.
Вкус клубника - банан, как у жвачек по 10 коп с наклейками, которые продавали в моем детстве в киосках поштучно.
Делал на воде. Первый раз пил и не дышал. Попробую еще на соевом молоке может вкуснее будет…- Достоинства:
- Есть мерная ложка
- Недостатки:
- Очень очень сладкий, уровень сладости, как очень спелая дыня, губы слипаются.
- Андрій С***
Є присмак корови чи тільки те що хімозний дуже. Взагалі як, дуже складно було допити цій прот?
- Владимир
Отличный протеин, если вам не подходит, то пробуйте соевый.
